Available courses

Course Image Проектування та створення електронних підручників у програмі Bristar UniMaster

Проектування та створення електронних підручників у програмі Bristar UniMaster

На дистанційному курсі учасники:

  1. Ознайомляться з демонстраційною версією інтерактивного підручника "Навколишній  світ" для 1 класу за педагогічною технологією Росток, розробленого арт-студією Bristar studio 
  1. Опанують конструктор уроків UniMaster, розроблений арт-студією Bristar studio.
  1. Навчаться розробляти інтерактивні власні уроки, створювати тестові завдання та цікаві шаблони для самостійних робіт учнів, використовуючи платформу для створення інтерактивних уроків UNIMASTER. Також слухачі мають змогу навчитися завантажувати додаткові матеріали до уроків (відео, мультфільми, PDF тексти, 2D демонстраційні матеріали тощо).

Course Image Технології, що формують майбутнє

Технології, що формують майбутнє

Даний курс створено для педагогів, які орієнтовані на реальну підготовку себе та своїх учнів (студентів) до успішного життя у найближчому майбутньому.

Ми переконані, що розуміння "глобальної картини світу", глобальних змін та тенденцій,  - все це допоможе максимально сконцентруватись над тим "що дійсно потрібно". Ми віримо, що розуміння тенденцій змін, що відбуваються вже сьогодні, усвідомлення та використання їх принципів допоможе і нам і нашим дітям бути успішними, у числі перших опановувати ці сучасні тенденції та використовувати їх для досягнення власних цілей.

В Курсі зібрані, узагальнені максимально корисні речі, які говорили, писали та досліджували багато науковців та, найголовніше, практиків. Всі їх прізвища та посилання на першоджерела наведені по тексту курсу.

Якщо у вас виникли будь-які запитання - запитуйте на a.kocharyan@ukr.net. Не забувайте зазначати свій контактний телефон.


Course Image Університет третього віку

Університет третього віку

Курс створено в рамках реалізації спільного проекту кафедри соціальної реабілітації Національного університету біоресурсів та природокористування України та Молодіжної громадської організації "Нове життя".

Для реєстрації на курс, будь ласка, подайте заявку на кафедру соціальної реабілітації socpedagogy@ukr.net